+420 702 286 286 (Pon-Pia 9:00 - 15:00)

Kontinentálna posteľ 120x200 s kontajnerom a matracom

Kód
joomla_4246
Dostupnosť
21-40 pracovné dni
Expedícia:
1 - 3 dni
Doručenie:
1 - 3 dni
Farba (vybrať):
Toper Visco:
Pružiny Pocket:
Pôvodná cena
765 EUR
Cena:
589 EUR
Cena dopravy: 99 €
Množstvo:
ks
Nábytok na objednávku sa vyrába s platbou vopred.
O PRODUKTE

Čalúnená posteľ 120x200cm

Čalúnená posteľ 120x200 cm je vysoko kvalitný výrobok vyrobený z odolných materiálov. Charakteristickým znakom tohto modelu je jedinečné prešívanie v oblasti opierky hlavy. Rôzne farby čalúnenia zaručujú, že posteľ možno zladiť s každou miestnosťou - klasickou aj modernou. Posteľ má kontajner na tvrdé lôžkoviny otváraný pomocou automatických a pružinových zdvíhačov. Dodáva sa s matracom z peny a bonellových pružín, výška matraca je 19 cm. Nábytok dokonale spája funkčnosť s vysokým vizuálnym štandardom, vďaka čomu dokonale zapadá do súčasných trendov na trhu s nábytkom.

Je možné zakúpiť si vrchnú penu Toper Visco s výškou približne 6 cm. Vrchný matrac chráni skutočný matrac pred poškodením alebo znečistením. Výrazne zlepšuje kvalitu spánku a odporúča sa najmä pre postele, ktoré si vyžadujú vyrovnanie. Gumené úchyty všité do rohov vrchnej časti zabezpečujú vysokú stabilitu. Pri výrobe sa používa MEMORY-VISCO, ktoré reaguje na tlak a teplo. Pena sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Vďaka svojim vlastnostiam uvoľňuje svaly a zaisťuje blaženú relaxáciu.

V matraci je možné vymeniť bonellové pružiny za taštičkové pružiny, ktoré sa prispôsobia telu - bodová pružnosť a tlmená prevádzka matraca.

Výrobok sa dodáva v baleniach na vlastnú montáž.

 

 

 

1

KONTINENTÁLNA KOLEKCIA

Čalúnená kontinentálna posteľ vytvorená pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí si cenia pozornosť venovanú detailom a solídne spracovanie. Široká škála látok vám umožní individuálne prispôsobiť nábytok miestnosti. Veľkým prínosom je pevný kontajner na lôžkoviny z HDF, ktorý umožní funkčné využitie priestoru pod posteľou a ďalej posilní konštrukciu nábytku. Matrac typu bonell sa zdvíha pomocou automatických a pružinových zdvihákov. Výrobky z tejto série dodajú miestnosti luxusný dojem.

 

DOSTUPNÉ LÁTKY

Nižšie sú uvedené varianty materiálov s dostupnými špecifikáciami pre tento model postele. Vzhľadom na individuálne nastavenia obrazovky vás upozorňujeme, že zobrazené farby sa môžu líšiť od skutočných farieb.

 

Farba: látka podľa vášho výateriál 

 

  • Materiál Jasmine: Hmotnosť m²: 250g/m2 (+/- 5 %); Odolnosť voči odieraniu: 100 000; Zloženie: 100 % PES; Ďalšie informácie: hladká velúrová látka;
  • Materiál Inari: Hmotnosť m²: 260g/m2 (+/- 5 %); Odolnosť voči odieraniu: 49 000; Zloženie: 100 % PES; Ďalšie informácie: tkanina, ktorá na dotyk imituje ľan.

 

 

 

Rozmery:
  • šírka: 120cm
  • dĺžka: 200cm
  • celková šírka: 120cm
  • celková dĺžka: 214cm
  • výška horného čela: 112cm
  • výška spodného čela: 45cm

120

Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pre vybrané akciové produkty

Najlepšie ceny
Najlepšie ceny na internete

Rýchle doručenie k Vám domov
Prepracovaná expredícia = rýchle dodanie tovaru

Tradícia 24 rokov
Sme spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou

Spôsoby dopravy

Kuriérskej služby

Dobierka: 3 € Cena dopravy: 99 €

Prepravujúce firmy

up