+420 702 286 286 (Pon-Pia 9:00 - 15:00)

Detská posteľ DORA 80x160cm masív orech

Kód
joomla_4125
Dostupnosť
Skladom
Farba
Orech
Rozmer
80x160
Vyberte matrac:
Šuplík (vybrat):
Pôvodná cena
297 EUR
Cena:
229 EUR
Cena dopravy: 16 €
Množstvo:
ks
O PRODUKTE

 

Detská posteľ DORA 80x160cm.

Predmetom predaja je model postele DORA in colour orech. Drevená detská posteľ sa hodí k väčšine štýlov úpravy. Mäkká povrchová úprava v kombinácii so zábradlím zaručí bezpečnosť a výrezy na vrchných častiach v tvare hviezd a mesiaca vytvoria dekoratívny prvok. Posteľ je navrhnutá tak, aby ste si ju mohli zmontovať sami.

Detské postele sú nepochybne najdôležitejším kusom nábytku v detskej izbe. Iba dobre zvolená postieľka umožní vyvážený odpočinok. Vďaka univerzálnej povrchovej úprave a farbe je posteľ ideálna pre chlapcov aj dievčatá. Rám z prírodného borovicového dreva je 100 % hypoalergénny. Pri výrobe sa používajú ekologické laky certifikované Štátnym hygienickým ústavom. Suroviny použité pri výrobe zaručujú úplne bezpečnú a stabilnú konštrukciu.
 

VÝHODY:
rám postele z borovicového dreva - masívny, veľmi stabilný
bezpečnostná lišta v súprave
zábradlie môže byť namontované na ľavej alebo pravej strane postele, rozhodnutie sa urobí počas montáže
univerzálny dizajn: pre chlapcov a dievčatá
Bezpečný dizajn
suroviny použité pri výrobe sú certifikované a osvedčené.


Flexibilný rám je súčasťou balenia

Łóżko dziecięce Dora białe 80x160 Meble Magnat

ROZMERY:

 • celková šírka: 86cm
 • celková dĺžka: 164cm
 • výška čela: 60cm
 • vnútorná šírka postieľky: 80cm
 • vnútorná dĺžka postieľky : 160cm
 • hrúbka dosky: 2,5cm

 

PRE VYŠSIE UVEDENÚ POSTEĽ ODPORÚČAME ZAKÚPIŤ:

 

MATRAC HÉBÉ

Hlavnú vrstvu matraca tvorí polyuretánová pena. Vďaka zvýšenej tvrdosti a vysokej pružnosti sme získali výnimočne odolný matrac pre každodenné pohodlné používanie. Matrac je obojstranný. Možnosť využívania oboch strán matraca predlžuje jeho životnosť.

Pre zabezpečenie čo najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sa na výrobu matraca používajú antialergénne materiály. Nami použité suroviny na výrobu obmedzujú možnosti vzniku prachových roztočov, čo umožňuje použitie matraca pre ľudí s alergiami.

Matrace HÉBÉ

ROZMERY

ZÓNY TVRDOSTI

 • Dĺžka: 160cm
 • Šírka: 80cm
 • Výška: 8cm
Zóny tvrdosti matrace hébé

 

MATRAC AURORA

Hlavnú vrstvu matraca tvorí polyuretánová pena. Vďaka zvýšenej tvrdosti a vysokej pružnosti sme získali výnimočne odolný matrac pre každodenné pohodlné používanie. Matrac je obojstranný. Možnosť využívania oboch strán matraca predlžuje jeho životnosť. Konštrukcia bola z jednej strany spevnená kokosovým vláknom, ktoré zvýšilo jej stabilitu. Na hornej vrstve matraca bola použitá polyuretánová pena, ktorá poskytuje primeranú podporu po celej dĺžke chrbtice.

Pre zabezpečenie čo najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sa na výrobu matraca používajú antialergénne materiály. Nami použité suroviny na výrobu obmedzujú možnosti vzniku prachových roztočov, čo umožňuje použitie matraca pre ľudí s alergiami.

Matrace AURORA

ROZMERY

ZÓNY TVRDOSTI

 • Dĺžka: 160cm
 • Šírka: 80cm
 • Výška: 8cm
Zóny tvrdosti matrace aurora

 

MATRAC KSORA

Hlavnú vrstvu matraca tvorí polyuretánová pena. Vďaka zvýšenej tvrdosti a vysokej pružnosti sme získali výnimočne odolný matrac pre každodenné pohodlné používanie. Matrac je obojstranný. Možnosť využívania oboch strán matraca predlžuje jeho životnosť. Konštrukcia bola z jednej strany spevnená kokosovým vláknom, ktoré zvýšilo jej stabilitu. Horná vrstva, pena typu Molet, má mikromasážne vlastnosti, zlepšujúce krvný obeh.

Pre zabezpečenie čo najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sa na výrobu matraca používajú antialergénne materiály. Nami použité suroviny na výrobu obmedzujú možnosti vzniku prachových roztočov, čo umožňuje použitie matraca pre ľudí s alergiami.

Matrace KSORA

ROZMERY

ZÓNY TVRDOSTI

 • Dĺžka: 160cm
 • Šírka: 80cm
 • Výška: 11cm
Zóny tvrdosti matrace ksora
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pre vybrané akciové produkty

Najlepšie ceny
Najlepšie ceny na internete

Rýchle doručenie k Vám domov
Prepracovaná expredícia = rýchle dodanie tovaru

Tradícia 24 rokov
Sme spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou

Spôsoby dopravy

Kuriérskej služby

Dobierka: 3 € Cena dopravy: 16 €

Prepravujúce firmy

up