AMI Nábytok
2024/05/21 05:24:51
Vyhľadávanie
kontakt
+420 702 286 286

po - pá: 9:00 - 15:00

Your basket
celkom: 0,00 € do nákupného košíka
Pokračovať v nákupe
O nás

Ami Nábytok

Sme český výrobca nábytku a matracov. Od začiatku našej činnosti kladieme na prvom mieste dôraz na spokojnosť našich zákazníkov. Naše výrobky sú harakteristické vysokou estetikou, praktickým riešením a veľmi vysokou kvalitou. Neutíchajúci odhodlanie k dokonalosti zaručuje profesionálny prístup ku každej objednávke.

Systematicky sledujeme technologický pokrok, a najviac funkčné riešenie zavádzame do našej ponuky. Iba dobre zvolená drevená posteľ zaistí zdravý spánok, počas ktorého si človek oddýchne a zregeneruje sily po náročnom dni. Spoločnosť AmiNábytek je lídrom vo svojom odbore zameriavajúcim sa na výrobu nábytku z borovicového dreva. Naša ponuka je veľmi rozmanitá a možno v nej nájsť nielen lacné postele z borovicového dreva do spálne ale aj iný nábytok a ďalšie doplnky z tohto dreva. Priestranné skrine a debny, regály, komody a mnoho iných návrhov, ktoré môžete spájať do ľubovoľných celkov.

Nábytok vyrobený z prírodného dreva je veľmi pevný a pohodlný na užívanie a údržbe. Vďaka tomu si pri nákupe môžete byť istí, že sa jedná o investíciu na dlhú dobu. V súčasnej dobe ide mnoho firiem cestou tzv. Najmenšieho odporu a pre výrobu nábytku nepoužíva prírodné materiály, ale ich upravené náhrady. Bohužiaľ má toto vplyv na kvalitu tohto typu produktov.

Špecialisti spoločnosti Ami Nábytok sa starajú o to, aby boli v ponuke spoločnosti len vysoko kvalitné produkty. Každá posteľ a ďalšie predmety z ponuky firmy AmiNábytek boli podrobne opísané. V popisoch pridaných k produktom nájdete všetky dôležité informácie o danom výrobku. Kategória posteľou je rozdelená do podkategórií v závislosti na veľkosti postele. Veríme, že vďaka tomu budepro Vás vyhľadávanie vhodného produktu ešte jednoduchšie. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky.

up
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium