+420 702 286 286 (Pon-Pia 9:00 - 15:00)

Ochranný kryt matraca vysoko elastický HR 80x200cm

Kód
Dostupnosť
Skladom
Expedícia:
1 - 3 dni
Doručenie:
1 - 3 dni
Rozmer
80x200
Cena:
86 EUR
Cena dopravy: 8 €
Množstvo:
ks
O PRODUKTE

Ochranný kryt matraca vysoko elastický HR 80x200cm

Kryt matraca chráni vlastný matrac pred poškodením alebo zašpinením. Výrazne zlepšuje kvalitu spánku a je vhodný najmä pre lôžka vyžadujúce zarovnanie. Gumové úchyty všité v rohoch krytu, zaručujú vysokú stabilitu. Na výrobu bola použitá vysoko elastická pena HR, ktorá poskytuje pohodlnú oporu, ktorá podporuje uvoľnenie tela. Aktívne vetranie zaisťuje štruktúra, ktorá obsahuje systém otvorov. Matrace vyrobené z tejto peny sú charakteristické svojou veľmi dlho životnosťou.

Pre zaistenie najvyššej kvality a bezpečnosti zákazníka, boli na výrobu ochranných krytov použité HYPOALERGÉNNE materiály. Nami použité suroviny znižujú možnosti výskytu roztočov a tým zaisťujú alergikom pokojný spánok. Vizualizácia vankúšov je len ilustratívna.

Poťahy používané vo výrobe, JERSEY PREŠÍVANÉ, boli vyrobené z pletenej bavlny a polyesteru, vďaka čomu sú veľmi mäkké na dotyk. Neobvyklá mäkkosť materiálu získaná vďaka jeho prešitiu vatou. Poťah zabraňuje tvorbe baktérií a plesní. Vďaka hypoalergénnym vlastnostiam zaručuje alergikom bezpečný spánok. Všetky vnútorné švy sú vykonané overlock stehom. Zips zaručuje rýchle skladanie poťahu. Poťah možno prať v teplote do 40 ° C, ktorá zaručuje hygienický spánok. Materiál má certifikáciu Oeko-Tex® Standard 100

 

Rozmery: Cena obsahuje:
  • Dĺžka: 200cm
  • Šírka: 80cm
  • Výška: 4cm
  • Ochranný kryt matraca vysoko elastický HR 80x200cm
  • Poistenú zásielku
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pre vybrané akciové produkty

Najlepšie ceny
Najlepšie ceny na internete

Rýchle doručenie k Vám domov
Prepracovaná expredícia = rýchle dodanie tovaru

Tradícia 24 rokov
Sme spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou

Spôsoby dopravy

Kuriérskej služby

Dobierka: 3 € Cena dopravy: 8 €

Prepravujúce firmy

up