+420 702 286 286 (Pon-Pia 9:00 - 15:00)

Latexový ochranný kryt matraca 90x200cm

Kód
joomla_693
Dostupnosť
Skladom
Expedícia:
1 - 3 dni
Doručenie:
1 - 3 dni
Rozmer
90x200
Cena:
94 EUR
Cena dopravy: 8 €
Množstvo:
ks
O PRODUKTE

Latexový ochranný kryt matraca 90x200

Kryt matraca chráni vlastný matrac pred poškodením alebo zašpinením. Výrazne zlepšuje kvalitu spánku a je vhodný najmä pre lôžka vyžadujúce zarovnanie. Gumové úchyty všité v rohoch krytu, zaručujú vysokú stabilitu. Na výrobu bola použitá latexová pena, vysoko elastická, ktorá sa dokonale prispôsobuje prirodzenému zakriveniu chrbtice. Latexová pena je použiteľná pre každého, nezávisle od hmotnosti užívateľa. Má ortopedické vlastnosti.

Pre zaistenie najvyššej kvality a bezpečnosti zákazníka, boli na výrobu ochranných krytov použité HYPOALERGÉNNE materiály. Nami použité suroviny znižujú možnosti výskytu roztočov a tým zaisťujú alergikom pokojný spánok. Vizualizácia vankúšov je čisto ilustratívna.

Poťahy používané vo výrobe, JERSEY PREŠÍVANÉ, boli vyrobené z pletenej bavlny a polyesteru, vďaka čomu sú veľmi mäkké na dotyk. Neobvyklá mäkkosť materiálu získaná vďaka jeho prešitiu vatou. Poťah zabraňuje tvorbe baktérií a plesní. Vďaka hypoalergénnym vlastnostiam zaručuje alergikom bezpečný spánok. Všetky vnútorné švy sú vykonané overlock stehom. Zips zaručuje rýchle zloženie poťahu. Poťah možno prať v teplote do 40 ° C, ktorá zaručuje hygienický spánok. Materiál má certifikáciu Oeko-Tex® Standard 100.

 

Rozmery: Cena obsahuje:
  • Dĺžka: 200cm
  • Šírka: 90cm
  • Výška: 3cm
  • Latexový ochranný kryt matraca 90x200cm
  • Poistenú zásielku
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pre vybrané akciové produkty

Najlepšie ceny
Najlepšie ceny na internete

Rýchle doručenie k Vám domov
Prepracovaná expredícia = rýchle dodanie tovaru

Tradícia 24 rokov
Sme spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou

Spôsoby dopravy

Kuriérskej služby

Dobierka: 3 € Cena dopravy: 8 €

Prepravujúce firmy

up