+420 702 286 286 (Pon-Pia 9:00 - 15:00)

Matrac Hestiá 90x200 cm

Kód
joomla_757
Dostupnosť
Skladom
Expedícia:
1 - 3 dni
Doručenie:
1 - 3 dni
Rozmer
90x200
Typ matraca
Pěnové matrace
Poťah:
Cena:
188 EUR
Cena dopravy: 8 €
Množstvo:
ks
O PRODUKTE

 

Matrac predstavený na tejto aukcii je model Hestiá. Hlavnú vrstvu matraca tvorí pena s 9 zónami tvrdosti. Vďaka tomuto riešeniu sa matrac dokonale prispôsobí a poskytne perfektnú oporu telu. 9-zónový matrac odľahčuje zaťaženie chrbtice a napomáha uvoľneniu svalstva, vďaka čomu poskytuje komfortný spánok. Aktívna stabilizačná pena tesne prilieha do 9-zónovej vrstvy. Vyniká vyššou tvrdosťou a zvýšenou pružnosťou. Pri pohybe stabilizačná vrstva intenzívne podporuje tvarovú stálosť a garantuje stabilizáciu matraca na rošte. Na hornej vrstve matraca bola použitá vysoko elastická HR pena. Matrace vyrobené z tejto peny sa vyznačujú vysokou flexibilitou a dynamickým správaním po znížení zaťaženia. Poskytuje pohodlnú oporu, ktorá uvoľňuje telo. Aktívnu ventiláciu zaručuje štruktúra, ktorá obsahuje rad zárezov. Na hornej vrstve matraca bola použitá polyuretánová pena o zvýšenej tvrdosti. Vložka z tejto peny ma dlhú životnosť a je výnimočne odolná proti poškodeniu. Pena nezadržiava vlhkosť a je nepriaznivá pre rozvoj baktérií. Zákazníkom chceme poskytnúť čo najvyššiu kvalitu a pohodlie, preto sú všetky materiály používané pri výrobe našich matracov antialergénne. Vďaka tomu je obmedzený vyskyt roztočov, ktoré sú najčastejšou príčinou alergií. Matrac je obojstranný, čo výrazne predlžuje jeho životnosť.

 

 

ZLOŽENIE

  1. Poťah so zipsom - poťah, ktorý je možné jednoducho vyzliecť a vyprať. Môžete si vybrať jeden z troch poťahov.
  2. HR pena – vysoko elastická pena, ktorá je charakteristická dynamickým správaním po odstránení záťaže. Vďaka svojej vysokej hustote sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči deformáciám.
  3. 9 zones HR – exkluzívna pena s 9 zónami. Vďaka rôznym hustotám umožňuje prispôsobenie jednotlivým častiam tela.
  4. PUR pena solid – pena stabilizujúca konštrukciu matraca.
  5. PUR pena – vďaka svojej konštrukcii umožňuje dobré prispôsobenie, zaisťuje dostatočné prúdenie vzduchu do matraca.
matrac hestiá zloženie

 

ROZMERY: ZÓNY TVRDOSTI:
CENA OBSAHUJE:
  • Dĺžka: 200cm
  • Šírka: 90cm
  • Výška: 18,5cm
zony h3 h2h3
  • Matrac Hestiá 90x200
  • Poistenú zásielku

 

 

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY MATRAC??

 

Pri hmotnosti nižšej ako 80 kg odporúčame matrac s tvrdosťou H2. Ak hmotnosť presahuje 80 kg, odporúčame matrac s tvrdosťou H3. Ak je hmotnosť na hranici 80–90 kilogramov, odporúčame zvoliť matrac podľa Vašich preferencií alebo kúpiť obojstranný matrac s rozdielnymi tvrdosťami na každej strane. Ak potrebujete odbornú pomoc pri výbere správneho matraca – zavolajte alebo napíšte. Naši konzultanti Vám poskytnú potrebné informácie.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY MATRAC??

 

POŤAH

Potah pehe
Potah jersey prošívaný
Potah aloe vera

PEHE: Při výrobě potahu byly použity vysoce kvalitní tkaniny, z jedné strany je prošitý vatou, co mu dává větší jemnost a nadýchanost. Tento materiál se vyznačuje dlouhou životností a skvělým vzhledem. Snižuje hromadění prachových roztočů, což je velmi dobrou zprávou pro alergiky. Všechny spoje na vnitřní straně jsou chráněný overlock stehem. Zip je všitý ze tří stran, pro rychlé sundávání potahu. Potah lze prát při teplotě do 40°C, co umožňuje hygienický spánek. Materiál má certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

JERSEY PROŠÍVANÝ: Potah použitý ve výrobě, JERSEY PROŠÍVANÝ, byl vyroben z bavlněno-polyesterové tkaniny, která se vyznačuje jemnou měkostí na dotek. Tkanina byla prošita vatou,která jí dělá nadýchanou. Má hypoalergenní vlastnosti. Tento materiál zabraňuje vzniku bakterií a plísní. Všechny spoje jsou na vnitřní straně chráněny overlock stehem. Zip je všitý ze tří stran což zaručuje rychlé sejmutí potahu. Potah lze prát při teplotě do 40°C, co umožňuje hygienický spánek. Materiál má certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

ALOE VERA: Potah použitý ve výrobě, ALOE VERA, byl vyroben z bavlněno-polyesterové tkaniny s přídavkem listů aloe vera. Vyznačuje se regeneračními a hydratačními vlastnostmi pro kůži. Aloe podporuje hojení a sklidňuje podráždění. Tkanina byla prošita vatou,která jí dělá nadýchanou. Má hypoalergenní vlastnosti. Tento materiál zabraňuje vzniku bakterií a plísní. Všechny spoje jsou na vnitřní straně chráněny overlock stehem. Zip je všitý ze tří stran což zaručuje rychlé sejmutí potahu. Potah lze prát při teplotě do 40°C, co umožňuje hygienický spánek. Materiál má certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

 

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE TÝKAJÚCE SA POUŽÍVANIA

 

- Obojstranný matrac by mal byť otáčaný hore nohami každých 6 mesiacov,
- Matrac by nemal ležať priamo na zemi alebo na povrchu postrádajúcom otvory, z dôvodu nedostatočného vetrania,
- Nový matrac môže mať zvláštnu vôňu, ktorá ustupuje počas používania,
- Matrac zložený z viacerých vrstiev neohýbajte, môžete poškodiť konštrukciu matraca,
- Poťah je možné prať. Navliecť ho späť na matrac je možné až po úplnom vyschnutí,
- Tvrdosť matraca je individuálna záležitosť, v závislosti od hmotnosti užívateľa,
- Výška matraca je taktiež závislá od typu poťahu a môže sa líšiť až o 2 cm,
- Vzhľadom k individuálnemu prispôsobeniu matraca k tvaru postavy užívateľa, je deformácia do 2 cm prirodzeným javom,
- Neskáčte po matraci, nakoľko mohlo by dôjsť k jeho deformácii,
- Vizualizácia matraca je čisto ilustračná. Matrac a jeho jednotlivé vrstvy sa môžu farebne líšiť,
- Vzory látok poťahov Toria a Jersey sú jedinečné.

OBECNÉ POZNÁMKY TÝKAJÍCÍ SE POUŽÍVÁNÍ
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pre vybrané akciové produkty

Najlepšie ceny
Najlepšie ceny na internete

Rýchle doručenie k Vám domov
Prepracovaná expredícia = rýchle dodanie tovaru

Tradícia 24 rokov
Sme spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou

Spôsoby dopravy

Kuriérskej služby

Dobierka: 3 € Cena dopravy: 8 €

Prepravujúce firmy

up